Kołaczyce- Rynek
(wiecej)

Aktualności

IX POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE W OSIEKU JASIELSKIM

 

W niedzielę 30 sierpnia 2015 r. drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej  z Bieździedzy  wzięła udział w IX powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu powiatu jasielskiego. Zawody odbywały się w Osieku Jasielskim i rozpoczęły się o godzinie 10.00 wciągnięciem flagi na maszt oraz odegraniem hymnu związkowego.


 
    Organizatorami zawodów byli Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

     Zawody były prowadzone w czterech kategoriach: męskiej, żeńskiej oraz MDP chłopców i dziewcząt, w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe.

    W Grupie MDP dziewcząt wystartowały drużyny: MDP Brzyska, MDP Mytarka i MDP Skołyszyn.

    W Grupie MDP chłopców wystartowały drużyny: MDP Brzyska, MDP Łysa Góra, MDP Skołyszyn i MDP Warzyce.

    W Grupie "A" - mężczyzn wystartowały drużyny z następujących jednostek: OSP Bieździedza, OSP Harklowa, OSP Lipnica Dolna, OSP Łysa Góra, OSP Skołyszyn, OSP Tarnowiec i OSP Warzyce.

     W Grupie "C" - drużyna kobiet z OSP Szebnie.

     Po zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców w poszczególnych kategoriach, których uhonorowano pucharami oraz  wręczono medale i pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcami w kategorii drużyn MDP zarówno chłopców jak i dziewcząt okazały się drużyny z Brzysk,  w Grupie „A” – mężczyzn zwyciężyła drużyna z OSP Warzyce, trzecie miejsce w tej kategorii zajęła jednostka z naszej gminy  - OSP Bieździedza , natomiast w grupie „C” – kobiecych drużyn pożarniczych OSP z Szebni.   

   Zdjęcia zamieszczamy za zgodą portalu terazjaslo.pl

« powrót